Sponsor Bağlantılar

İskambil destesini dağıtmaktaki amaç kartları karıştırırken sorularınıza veya cevap almak istediğiniz sorulara odaklanmaktır aslında. Bu sayede kartları bir şekilde ve düzende masaya bırakmanız gerekiyor. Yanıt almak istediğiniz sorular için desteden 1 adet kâğıt seçerek fal bakabilirsiniz. Günümüzde bu yöntemin dışında 3 adet kart çekerek bakılan fallar da yer almaktadır. Hayatınıza genel olarak anlam vermek için bu uygulamada farklı kategoriler için 3 kart çekiyorsunuz.

3 farklı kartta ayrı 3 kategori yer alacaktır. İlk kategori sizi, 2.si ailenizi ve 3.si de olmasını istediğiniz şeyi yansıtmaktadır. İskambil Falı tarihçesi aslında 1392 yılına kadar dayanır. Yapılan araştırmalarda o dönemlerde de sıkça kullanılan bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

Online olarak da artık bu fala bakılabilmekte ve insanlar gelecekten haber alma eylemlerini gerçekleştirebilmektedir. İskambil kâğıtları sadece oyun oynamak için oluşturulmamakla beraber farklı anlamları barındırarak kullanılmaya devan edilmektedir. Birbirinden önemli simgeleri ifade eden bu kartlar ile önce kart anlamlarının bilinmesi gerekiyor.

İskambil falının kart anlamları bilindikten sonra fal bakmak amacıyla kullanabilir ve destedeki kâğıtların anlamlarıyla hayatınızdaki olayları özdeşleştirerek kullanabilirsiniz. Günümüzde belirttiğimiz üzere en çok tercih edilen fal bakma yöntemleri arasındadır. Gerçekçilik payı yüksek olan ve insanların sıkça baktırdığı fallardan olan iskambil falı hem pratik hem de kısa sürede bakıldığı için hızlı bir çözüm arayışında olan kişiler için idealdir.

Online internet siteleri üzerinden de artık bu ve diğer tüm fal çeşitlerine bakılabilmekte ve hayatınızın ilerleyen dönemlerine dair farklı bilgilere sahip olunabilmektedir. 4 element ve bu elementlerin bağlı olduğu sayılar ile farklı anlamlar içeren iskambil falına sizler de hemen bakabilirsiniz.


İskambil Aşk Falı

Tek Kart İskambil Falı

Sponsor Bağlantılar

Kart Oyunları